Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Yayından Kaldırıldı

Yayından Kaldırıldı
21 Şubat 2021 - 23:25

ATV ekranlarında yayımlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programı yayınlanmayınca final yapıp yapmadığı merak edildi. Diğer ortaya atılan taraftan Kurtlar Vadisi iddiası ortalığı karıştırdı. ATV ekranlarında 10 sezondur her cumartesi seyirci karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İster? Isimli televizyon yarışması dün akşam yayınlanmadı. Programın yakın takipçileri merak içinde kaldı. Kim Milyoner Olmak İster? Isimli yarışma programının yayından kaldırılıp kaldırılmadığı merak edilirken onun yerine Kardeşlerim isimli dizinin yayınlanması kafaları iyice karıştırdı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun 2019 senesinden itibaren sunuculuğunu üstlendiği programın yayınlanmaması final yaptı yönünde iddiaların ortaya atılmasına sebep oldu. Haftalardır total reytinglerde ilk 10’a giremeyen AB grubunda ise sekizinci olan program için final iddiaları konuşulurken gerçek ortaya çıktı. Milliyet gazetesinin yazarı Sina Koloğlu sevilen yarışma Kim Milyoner Olmak İster ile alakalı kötü haberi açıkladı. Milyoner’i yayın akışında göremeyince kanala durumu soran Koloğlu “Sordum durumu. “Şimdilik ara verdik” dediler. Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı hatta, fiyatının bile belirlendiği yazılıp, çiziliyor.” diye konuştu. Kurtlar Vadisi ile alakalı iddialara değinen Koloğlu “Show TV deniyor. Sordum kanala. “Belli ki çekmek için bir hareket var. Bize gelen bir şey yok” bilgisi verildi. Yani bu dizi iddia edilen kanalda değil.” dedi.

Koloğlu köşesinde Milyoner’in yeniden başlangıcıyla ilgili “Öğrendiğim, atv’nin haziran ayına kadar ara vermiş olduğu… “Dizilerin sezon finallerine göre” dediler. Bir dizi olabilir mi İmirzalıoğlu ile alakalı? “Üç ay sonra başlayacak tekrar yarışma, zannetmiyoruz” cevabı geldi.” diye konuştu. Milyonerle ilgili sözlerini Koloğlu “Ne olursa olsun marka bir yarışma. Düşüşler olabilir. Daha iyi sorular örneğin daha ‘yetkin’ yarışmacılar… Böyle bir dinlenmeye ihtiyaç vardı galiba.” diyerek tamamladı. Necati Şaşmaz yapmış olduğu açıklamada önceden “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.” demişti. Şaşmaz sözlerinin devamında

“Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” ifadelerini kullanmıştı. Şaşmaz, dizinin iddiasını “Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerde olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta ABD’ye uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” sözleriyle anlatmıştı.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.